Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Strašidelná zoo II


30 října


@


18:0021:00

 

Strašidelná zoo

 

Podrobnosti

Datum:
30 října, 2021
Čas:
18:00 – 21:00
Rubriky Akce:
,

Liberecká zoo opět po roce oslaví svátek duchů. Přijďte se podívat, jak vypadá zoo po setmění a vychutnat si strašidelnou procházku areálem zoo. 

Vloni nic, tento rok ve velkém. Opět je tu strašidelná zoo, tentokrát více ve stylu zvířecí říše! Přijďte 29. nebo  30. 10. od 18.00 zažít něco, co v zoo většinou nezažíváte. Letos jsou připraveny dvě trasy. Jedna méně strašná pro ty, kteří se nechtějí bát až zas tak moc. Druhá hrůzostrašnější, která, jak si myslíme, není vhodná pro děti pod deset let. I všem starším doporučujeme trochu zvážit odolnost svou i svých dětí. Strašit budeme všemi způsoby: zvuky, tichem, světly i tmou, statickými instalacemi i živými strašidly. Jen našich zvířat si moc neužijete, budeme je chránit (nejen před zimou) a do vnitřních pavilonů vás nepustíme. Přesto bude letošní Strašidelná zoo stát za to …bu bu bu budete se báááát?

V průběhu konání akce (18/00 – 20/00) – NELZE ZAKOUPIT ŽÁDNOU PERMANENTNÍ VSTUPENKU!

Vstupenky lze zakoupit i v předprodeji, a to v době otvíracích hodin na pokladně liberecké zoo, nebo elektronicky přes e-shop. Na strašidelnou akci v liberecké zoo lze uplatnit  i permanentní vstupenky. POZOR: Přestože akce trvá do 21.00, pokladna zavírá již v 20.00.

Za každou donesenou (NE)VYDLABANOU DÝNI kdykoliv od 25. do 28. října odměna! Příjem dýní na pokladně zoo – pouze v pracovní době pokladny (9.00 – 17.00)

Vstupné dle platného ceníku – podrobnosti zde


Těšíme se na Vás!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerem akce je Česká spořitelna