header.less
Patříme k sobě:
  • cz
  • en
  • pl
  • de
  • Zvířata
  • Chci pomoci

Chci pomoci

Chci sponzorovat zvíře

Rádi byste podpořili chov oblíbeného zvířete v liberecké ZOO nebo věnovali mecenášství svým blízkým jako originální dárek?

Na této stránce naleznete seznam zvířat, která můžete sponzorovat, společně s částkou za jejich roční mecenášství; právnickým osobám pak na vyžádání zašleme náš manuál pro sponzory a partnery. Stačí si vybrat dle vkusu, oblíbenosti nebo finanční stránky. Poté kontaktujte oddělení marketingu liberecké ZOO. Bude vám zaslána dárcovská smlouva a originální dárcovský list. U výběhu sponzorovaného zvířete a také na tabuli partnerů ve vstupní části ZOO se po zaplacení sponzorské částky objeví na jeden rok cedulka se jménem mecenáše. Jména našich mecenášů jsou rovněž uveřejněna na internetových stránkách v sekci Naši mecenáši a ve výroční zprávě.

Pokud se rozhodnete podporovat vybrané zvíře nižší částkou, budete uvedeni jako přispěvatelé chovu daného druhu (minimum je ale 1.000 Kč) - v areálu zahrady, ve výroční zprávě a na internetových stránkách. Samozřejmě od nás obdržíte i dárcovský list a pravidelně i elektronický magazín Liberecká ZOO.

Oddělení marketingu:
tel. 487 377 149
e-mail: marketing@zooliberec.cz

 

Materiální pomoc

Zoologické zahradě Liberec můžete pomoci i sběrem potravin pro její zvířecí obyvatele. Ne vše se ale dá využít, mnohé potraviny musí projít veterinárními testy. Seznam potravin, kterými můžete bez obav přispět do jídelníčku našich zvířat:

Sušené ovoce
Jablka
Mrkev

Dále hledáme kontakty:
> na chovatele slepic ke krmným účelům
> na dodavatele okusu (vrba jíva, bambus, maliník, jeřabina, líska)


V případě nejasností nebo dotazů, kontaktujte prosím zoologa pro výživu Ing. Petru Bolechovou, tel. 482 710 616.

Ceny vstupného
Dospělí:100 Kč
Děti do 3 let:zdarma
Děti od 3 let do 15 let:80 Kč
Studenti senioři nad 65 let:80 Kč
Otevírací doba
Denně 9.00 - 16.00
Po-Ne, i o svátcích
Pokladnu ZOO Liberec uzavíráme 60 minut před udanou zavírací dobou!
Kudy do zoo
footer.less
Vytvořila společnost