header.less
We belong Together:
  • cz
  • en
  • pl
  • de

Advertisement in the zoo

Reklamní plochy:

ZOO Liberec nabízí k pronájmu několik druhů reklamních ploch. Pronájmy umožňujeme buď jako jeden z přímých benefitů sponzoringu, nebo na základě řádné reklamní či barterové smlouvy. Veškerá jednání se zájemci probíhají na individuální úrovni, smlouvy se obvykle uzavírají na rok. Všechny reklamní plochy jsou na prohlídkové trase situovány do míst, kudy musí procházet všichni návštěvníci ZOO Liberec. K jednání kontaktujte odd. marketingu a vzdělávání ZOO Liberec (marketing@zooliberec.cz, 482 710 616)

images/stories/vstupenkajpg.JPGReklamní plocha na vstupence do ZOO Liberec umožňuje umístit firemní logo v čb provedení. Plocha je jako benefit určena pro tzv. Významné partnery ZOO Liberec s ročním plněním nad 100 tisíc Kč/ rok, slouží ale i jako reklamní místo. Podkladovým materiálem je lesklý křídový papír, motiv zvířete je variován průběžně.

images/stories/01-12-10-01-28-43-stojanjpg.jpgStojan na reklamní materiály všeho druhu. Je situován do prostoru pokladen ZOO Liberec, jímž musí projít všichni platící návštěvníci zahrady. Reklama může být doplňována pracovníky ZOO Liberec denně, nebo v časových intervalech na základě individuální dohody.

Entrance fee
Adults:5 €
Children under 3 years:free
Children 3 - 15 years:4 €
Students, seniors over 65 years:4 €
Opening hours
Daily 9.00 - 18.00
Mo-Su, including holidays
The ticket office closes 60 minutes before actual closing time.
How to get to us
footer.less
Created by