Zoo Liberec přijme do pracovního poměru zaměstnance na pozici

Provozní dozor v areálu Dětského koutku v Lidových sadech (sezónní zaměstnání)

  • plný pracovní úvazek – sezónní práce venku – duben – říjen
  • nástupní plat platová třída 3
  • zaměstnanecké benefity, stravenky v hodnotě 150,-
  • pracovní doba od 8.00h do 20.00h – dle měsíčního rozpisu služeb nebo podle pořádaných akcí v areálu
  • náročná práce převážně v letní sezoně (červen – srpen)

  • pracovní náplň:
    • bezpečnostní dozor nad provozem areálu
    • provoz atrakcí – obsluha elektrického vláčku a elektrického kolotoče, obsluha mlhoviště a vzduchové trampolíny
    • pečlivé každodenní vedení provozních deníků jednotlivých atrakcí
    • pečlivá každodenní údržba a úklid areálu a jeho zařízení
    • každodenní péče o kozy kamerunské, které jsou v areálu – krmení, úklid ohrady a zázemí

  • požadujeme:
    • kladný vztah k lidem, převážně dětem, ale také ke zvířatům
    • přátelského a týmového ducha
    • pracovitost a zručnost – opravy tříkolek, koloběžek – výměny plášťů, duší, nasazení řetězů
    • trestní bezúhonnost – aktuální výpis z rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíce)
    • zodpovědnost, pečlivost a dochvilnost
    • výhoda: řidičský průkaz skupiny B, T

Své životopisy nebo vyplněný dotazník zasílejte na: fridrichova@zooliberec.cz

Kontaktní osoba: Gabriela Fridrichová – personalistka

fridrichova@zooliberec.cz