POZOR, prosíme návštěvníky, aby na akci Strašidelná zoo dorazili tramvají! Kapacita parkovišť u zoo je omezená!
Pro parkování můžete využít také parkovací místa u Technické univerzity v ulici Bendlova.

Milí návštěvníci.
Vloni nic, tento rok ve velkém. Opět je tu strašidelná zoo, tentokrát více ve stylu zvířecí říše!
Přijďte 29. nebo  30. 10. od 18.00 zažít něco, co v zoo většinou nezažíváte. Letos jsou připraveny dvě trasy. Jedna méně strašná pro ty, kteří se nechtějí bát až zas tak moc. Druhá hrůzostrašnější, která, jak si myslíme, není vhodná pro děti pod deset let. I všem starším doporučujeme trochu zvážit odolnost svou i svých dětí. Strašit budeme všemi způsoby: zvuky, tichem, světly i tmou, statickými instalacemi i živými strašidly. Jen našich zvířat si moc neužijete, budeme je chránit (nejen před zimou) a do vnitřních pavilonů vás nepustíme.
Přesto bude letošní Strašidelná zoo stát za to …bu bu bu budete se báááát?

Partnerem akce je Česká spořitelna

logo_CS_n_CMYK

V průběhu konání akce (18/00 – 20/00) – NELZE ZAKOUPIT ŽÁDNOU PERMANENTNÍ VSTUPENKU!

Vstupenky lze zakoupit i v předprodeji od 21. 10., a to v době otvíracích hodin na pokladně liberecké zoo, nebo elektronicky přes e-shop. Na strašidelnou akci v liberecké zoo lze uplatnit  i permanentní vstupenky. POZOR: Přestože akce trvá do 21.00, pokladna zavírá již v 20.00. Cena vstupného dle aktuálního ceníku – zde

Za každou donesenou (NE)VYDLABANOU DÝNI kdykoliv od 25. do 28. října odměna! Příjem dýní na pokladně zoo – pouze v pracovní době pokladny (9.00 – 17.00)

Přidej svůj komentář