header.less
Patříme k sobě:
  • cz
  • en
  • pl
  • de
  • Aktuality
  • ZOO Liberec organizuje další ročník běhu kolem ZOO. Součástí bude také benefiční běh pro slony.

ZOO Liberec organizuje další ročník běhu kolem ZOO. Součástí bude také benefiční běh pro slony.

ZOO Liberec organizuje další ročník běhu kolem ZOO.  Součástí bude také benefiční běh pro slony.

 

V neděli 14. května 2017 od 9.00 proběhne druhý ročník běhu okolo ZOO, jehož součástí je také benefiční běh pro slony. Účastníci závodu mají příležitost spojit čas aktivně strávený zdravým pohybem v hezkém prostředí s podporou a pomocí potřebné věci. Pro zájemce jsou připravené běžecké trasy ve čtyřech různých kategoriích: dětský závod na 1,5 km, závod na 5 km, hlavní závod na 10km a kilometrový benefiční běh pro slony.

 

„Když jsme spolu s agenturou Rypsport tento závod připravovali, chtěli jsme v něm spojit zážitek z pohybu ve volné přírodě s podporou dobré věci. Stejně jako v loňském roce opět "běháme pro slony”. Letos jsme se spojili s Nadací Preciosa a její  veřejnou  sbírkou s názvem „ Vytvoř si svého anděla a pomáhej s Nadací PRECIOSA“.  Výtěžek z charitativního běhu půjde na zlepšení podmínek chovu slonů v liberecké zoo. Věřím, že si i druhý ročník tohoto závodu všichni užijeme.“ uvedl  ředitel ZOO Liberec David Nejedlo.

 

Liberecká ZOO se touto akcí hlásí k filozofii smysluplného využívání volného času a všeobecně k akcím se sportovní náplní.

 

Ceny vstupného
Dospělí:160 Kč
Děti do 3 let:zdarma
Děti od 3 let do 15 let:120 Kč
Studenti senioři nad 65 let:120 Kč
Otevírací doba
9.00-18.00
otevřeno včetně víkendů a svátků
Kudy do zoo
footer.less
Vytvořila společnost